XERION 5000-4500

XERION TRAC با یک کابین مرکزی و XERION TRAC VC با یک کابینی که 180 درجه گردش میکند. TRAC VC در بازار منحصر بفرد بوده که ارائه ای آشنا و محیط کاری راحت را با یک دید کامل از تمام تجهیزات متصل به تراکتور حتی وقتی که در حالت معکوس قرار دارد را به رانند میدهد .

نمای کلی
دو مدل

XERION TRAC با یک کابین مرکزی و XERION TRAC VC با یک کابینی که 180 درجه گردش میکند. TRAC VC در بازار منحصر بفرد بوده که ارائه ای آشنا و محیط کاری راحت را با یک دید کامل از تمام تجهیزات متصل به تراکتور حتی وقتی که در حالت معکوس قرار دارد را به رانند میدهد .


 

524 اسب بخار ; مناسب برای جاده

XERION برای سفری راحت بر روی جاده با سرعت 50 km در ساعت بسیار راحت است حتی با تایرهای سری 800 ، زیرا پهنای این تراکتور از 3 متر تجاوز نمی کند .

شاسی، جمع و جور

در کارخانه Claas ، ما در جهت تامین شما بوسیله مدرنترین و کارآمدترین ماشین آلات دور هم جمع شده ایم برای راه اندازی یک تجارت نوآورانه . هر جایی که کار زیاد درجه بندی شود ، تولید و بهره وری مورد نیازند ، XERION بهترین راه حل ها را ارائه میدهد .

 

مزایا

چارچوب تنومند کل ساختار ماشین و شکل ستون فقرات XERION را شکل می دهد . این شاسی طراحی شده برای بارهای سنگین و فشارهای بیش از حد . تایر های هم اندازه و بزرگ خروجی موثر موتور را به زمین انتقال می دهند ؛ دو محور فرمان پذیر ؛ دو دیفرانسیل دایمی برای انجام وظایف سنگین .
کل قالب تنومند برای بار های سنگین طراحی شده است . هر دو محور برای پشتیبانی بار تا 15 تن با سرعت 50 KM/h طراحی شده اند . اتصالات جلو و عقب بصورت کاملا یکپارچه با فریم اصلی طراحی شده اند که این تحمل بارهای بیش از حد سنگین با اتصالات تا 13.6 تن در پشت و 8.4 تن در جلو را تضمین می کند .;


 

طراحی محور

فرز

سیستم هدایت هوشمند 4 جرخه بر روی XERION مانورپذیری استثنایی را بوجود می آورد که ; کمترین شعاع چرخش 7 متری را دارد .

برنامه فرمان پذیری

XERION برنامه هدایت ایده آلی را برای دستیابی به هر هدفی پیشنهاد میکند که برنامه هدایت جاده ای به علاوه 6 برنامه هدایت ویژه را برنامه ریزی میکند :

1- فرمان پذیری استاندارد:برای استفاده بر روی جاده و در مزرعه . در صورتی که قفل فرمان جلو را بیش از 4 درجه تنظیم کنند ، چرخ های عقب بوسیله الکترو هیدرولیک آن را دنبال میکند .
2- فرمان پذیری تمام چرخ ها : محور عقب همزمان با محور جلو اما در خلاف جهت هدایت میشود ، که آزادی بیشتر هنگام هدایت را به همراه دارد .
3- فرمان پذیری یک طرفه خرچنگی : به منظور جلوگیری از سر خوردن بر روی شیب ها ، چرخ های عقب بوسیله یک اهرم چند منظوره به صورت مورب قرار میگیرند .
4- حالت ملایم : چرخ های عقب به صورت موازی با چرخ های جلو حرکت میکنند که از آسیب زیاد به خاک جلوگیری می شود ، در این حالت 75% قفل فرمان را می توان استفاده کرد .
5- حرکت کامل خرچنگی : مانند نحوه حرکت خرچنگ عمل می کند به گونه ای که چرخهای عقب موازی مسیری با چرخهای جلو هدایت میشوند و باعث میشود تراکتور فقط به اطراف حرکت کند و قابلیت چرخیدن نداشته باشد .
6- کنترل بوسیله اهرم فرمان دهی : محور عقب بوسیله اهرم فرماندهی و محور جلو بوسیله قربیلک فرمان ، فرمان دهی می شوند .
7- همسان سازی فرماندهی : قطب فرمان دهی می تواند از مرکز تراکتور به سمت جلو یا عقب حرکت کند ، که جابجایی های جانبی عمود بر مسیر حرکت را بی اثر می کند .;

موتور، قدرتمند

زیر کاپوت این تراکتور موتورکاترپیلار ;6 سیلندر و دارای 12.5 لیتر حجم ، با یک سیستم خنک کننده قوی کارایی بالا را برای کاربر خود به ارمغان می آورد . این موتور دارای استاندارد IIIA گاز های گلخانه ای است وبه دلیل کارایی ، اقتصادی بودن و قابل اعتماد بودن آن مشهور است 
 
 
 
 

تصاویر این صفحه
تنظیمات

یادداشت کاربران

درج یک یادداشت :

نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
4 + 4 = ?